زمان مطالعه: 5 دقیقه

این یک راز نیست که رسانه های اجتماعی برای ساخت برند شرکت تان از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچند، ادامه ی کار به شکل پست گذاری مداوم و ارتباط با اساس مشتری تان می تواند مشکل و به طرزی باورنکردنی زمان بر باشد. آیا راهی برای ایجاد تعادل وجود دارد؟

خوشبختانه بله. به هوت سوئیت سر بزنید.

هوت سوئیت چیست؟

هوت سوئیت نرم افزاری است که به طرز باورنکردنی برای مدیریت کانال های شبکه ی رسانه های اجتماعی سودمند می باشد. این نرم افزار که اغلب بعنوان یک سیستم یا ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی بدان اشاره می شود، شما را قادر می سازد تا چندین جریان را بطور همزمان نگاه کرده و بر آنچه مشتریان می گویند نظارت کنید. شما می توانید بروزرسانی ها را پست کرده، پاسخ ها را خوانده، پیام ها را برنامه بندی کرده، به آمارها نگاهی بیندازید و کارهایی از این قبیل. بسیاری از برندهای بین المللی-شامل کوکاکولا و سونی موزیک- از این رویکرد صرفه جویی در زمان برای بازاریابی شبکه های اجتماعی بهره می گیرند.

7 مزیت استفاده از هوت سوئیت برای مدیریت حضور رسانه های اجتماعی شرکت تان:

1. نظارت بر چند رسانه ی اجتماعی در یک مکان

شاید محکم ترین دلیل برای استفاده از هوت سوئیت برای برندتان این باشد که به شما امکان مدیریت چند شبکه ی اجتماعی در یک مکان را می دهد. دیگر نیازی به پسووردهای آزاردهنده یا رفتن بصورت جداگانه به هر  وب سایت نیست.

با هوت سوئیت می توانید بروزرسانی ها را ارسال کرده، پاسخ ها را بازبینی کرده، و با پایگاه مشتری خود در بیش از سی و پنج شبکه ی اجتماعی مشهور شامل موارد زیر تماس بگیرید:

توییتر

 فیس بوک (شامل پروفایل ها، رویدادها، گروه ها و فن پیج ها

 لینکدین (شامل پروفایل ها، پیج ها، و گروه ها)

 گوگل پلاس

بلاگ های وورد پرس

  و چندین سکوی دیگر از طریق نرم افزارهای طرف سوم (شامل ویمئو، ردیت، وایا می، استامل اپان، اینستاگرام، تامبلر، اورنوت، فلیکر، میل چیمپ، اسلاید شیر، استوریفای، ادوکر ،گت ستیسفکشن ،و سایر نرم افزارها)

2. پست ها را از پیش برنامه ریزی کنید

دلیل مهم دیگر برای استفاده از هوت سوئیت اینست که به شما امکان برنامه ریزی پیام ها در تمام سکوهای رسانه های اجتماعی مورد علاقه تان را از پیش می دهد. این امر شما را قادر می سازد تا یک استراتژی رسانه های اجتماعی ثابت ایجاد کنید که وقتی پست گذاری ها اغلب خوانده شده اند زمان های ضروری را دربرگرفته، دنبال کنندگان بیشتری جهت توجه به محتوای شما دریافت کنند.

خیلی راحت، روز و ساعتی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با نیازهای شما هم خوانی داشته باشد. آن هنگام می توانید پست های برنامه ریزی شده را در یک فرمت تقویم که راحت خوانده شود ببینید.

3. براحتی داده های تحلیلی را مشاهده کنید

ویژگی تحلیلی منحصربفرد هوت سوئیت به شما چشم اندازی عمیق از اینکه استراتژی رسانه های اجتماعی شما چقدر خوب کار می کند ارائه می دهد. این ابزار کلیک ها را در تمام سکوهای مورد علاقه ی شما دنبال کرده، آنها را به صورت یک سری نمودار با خوانش آسان ارائه می دهد. بعلاوه، هوت سوئیت ویژگی های گزارش و نظارت گسترده ی دیگری را نیز فراهم می آورد که امکان ایجاد گزارشات با ظاهر حرفه ای و قابل چاپ را در روند پیشروی رسانه های اجتماعی کسب و کارتان برای شما ایجاد می کند.

4. وصل شدن به هوت لت به شما امکان اشتراک گذاری آسان اطلاعات را می دهد

هوت لت یک اتصال  نشان دار عالی است که امکان اشتراک گذاری راحت محتوا در وب با دنبال کنندگان تان را به شما می دهد. این ابزار افزودن، بخصوص برای دسترسی آسان برای هوت سوئیت در بالای نوار ابزار جستجوگر شما می آید. وقتی چیزی آنلاین پیدا می کنید که می خواهید با دنیا به اشتراک بگذارید فقط دکمه ی هوت لت را کلیک کنید. این نرم افزار URL را با Ow.ly کوتاه کرده ، قطعه ای کوچک از متن دائم را از سایت به پیام رسانه های اجتماعی شما وارد می سازد. هوت لت تنها یکی از بسیار اتصالی است که افزودن هوت سوئیت به انبار رسانه های اجتماعی شما را ارزشمند می کند.

5. گوش دادن به رسانه های اجتماعی

راهی عالی برای اتصال به پایگاه مشتری تان از طریق گوش دادن به رسانه های اجتماعی – توجه به اینکه دیگران چه می گویند و آوردن ارزش شرکت تان در بحث- می باشد. ویژگی عالی دیگری از هوت سوئیت اینست که به شما امکان دنبال کردن اصطلاحات و عبارات در پست های کاربر دیگر را به منظور تعیین اینکه کارشناسی شما در کجا می تواند سودمند باشد به دست می دهد.

6. مدیریت موثر خدمات مشتری در رسانه های اجتماعی

یک دلیل که بسیاری شرکت ها از سکوهای رسانه های اجتماعی اجتناب می کنند اینست که مدیریت موثر خدمات مشتری در آنها می تواند مشکل باشد. با هوت سوئیت، می توانید پرسش های مشتری را یک جا ببینید بدون اینکه مجبور به بررسی چند سایت رسانه های اجتماعی باشید. شما همچنین می توانید پیام های پیش نویس را ذخیره کنید تا زمانی که مشتری پرسشی معمول ، مثل ساعات کار فروشگاه یا مسیرهای منتهی به محل کسب و کار شما مطرح می کند، آنرا ارسال کنید.

7. مشارکت گروهی

تیم خود را بطور موثر با هوت سوئیت مدیریت کنید! این ابزار اجازه ی افزودن چند عضو گروه به اکانت های رسانه های اجتماعی منتخب شما را داده ، این امکان را فراهم می سازد تا در ابتدا ببینید چه کسی چه اطلاعاتی را پست می کند و چه کسی پست های برنامه ریزی شده دارد. شما همچنین می توانید توانایی تعیین کارها، افزودن شرکا، و ویرایش پست ها آنگونه که به نظرتان مناسب است را کنترل نمایید.